بازی Borderlands 3 معرفی شد

سرانجام انتظارها پایان یافت!
نویسنده: اشکان عالی‌خانی در 09 فروردین 1398 ساعت 01:01

سری Borderlands از محبوب ترین فرانچایزها در دنیای بازی‌های ویدیویی است که بازی‌بازان بسیاری در نسل گذشته کنسول‌ها، با آن سرگرم شدند و ساعات بسیار خوب و خاطره انگیزی را در کنار شخصیت‌ها و دنیای عجیب این بازی سپری کردند. انتظار برای عرضه نسخه سوم سری، تقریبا از ابتدای نسل هشتم آغاز شد و حتی بازی Tales From The Borderlands از سوی شرکت تل‌تیل گیمز نیز نتوانست عطش طرفداران سری Borderlands را برطرف کند. همیشه شایعات بسیاری در مورد معرفی شدن سومین نسخه از سری Borderlands وجود داشته اما این شایعات همیشه بی اساس از آب درآمده است. حال، بازی Borderlands 3 به تازگی توسط استودیوی گیرباکس (Gearbox Software) معرفی و تایید شده تا انتظار بسیاری از بازی‌بازان را پایان دهد. 

طبق اطلاعاتی که استودیوی گیرباکس در رویداد PAX East منتشر کرده، بازی Borderlands 3 به مدت 5 سال در دست ساخت و توسعه قرار دارد و به نظر می‌رسد که تیم سازنده، وقت و ناشر بازی، سرمایه بسیاری را برای این عنوان صرف کرده‌اند. یک تریلر معرفی نیز از بازی Borderlands 3 منتشر شده که بسیار هیجان انگیز است و می‌توانیم اسلحه‌های پر تعدادی را در آن مشاهده کنیم که برای بازی‌باز طراحی شده‌اند. علاوه بر این، شاهد شخصیت‌های شرور یا Villain های جدیدی هستیم که به نظر می‌رسد کودکان Vault را استخدام می‌کنند. در کنار این‌ها، شخصیت‌های آشنا و قدیمی مانند Brick و Maya و Lilith و Tiny Tina بزرگ شده و رشد کرده نیز به چشم می‌خورند. همچنین از برخی از دنیاهای بازی رونمایی شده که یکی از آن‌ها یک شهر با ساختار آینده و یک شهر عجیب که دایناسورها در آن پرسه می‌زنند، محسوب می‌شوند. علاوه بر همه این موارد، کلاس‌های جدیدی نیز برای بازی Borderlands 3 معرفی شده که Siren Amara از آن‌ها نمایش داده شده است.

به نظر می‌رسد که بازی Borderlands 3 حرف های بسیاری برای گفتن دارد و می تواند انتظار طولانی و طاقت فرسای طرفداران و بازی‌بازان را به خوبی پاسخ دهد. هنوز اطلاعات دقیقی از بازی Borderlands 3 منتشر نشده اما طبق اعلام سازندگان، در تاریخ 3 ماه آپریل سال 2019، اطلاعات جدیدی از این عنوان به شدت مورد انتظار منتشر خواهد شد.

دیدگاه ها