بازی‌های رایگان ماه آپریل برای کاربران گلد ایکس‌باکس مشخص شدند

ماه جدید و بازی‌های جدید!
نویسنده: اشکان عالی‌خانی در 07 فروردین 1398 ساعت 18:01

کاربران گلد کنسول‌های مایکروسافت، یعنی ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس 360، منتظر بودند تا از عناوین رایگان ماه آپریل رونمایی شود و حالا، می‌توانیم فهرست بازی‌های رایگان را مشاهده کنیم. مایکروسافت و تیم ایکس‌باکس، باری دیگر یک لاین آپ خوب و قدرتمند را برای کاربران گلد به ارمغان آورده‌اند. پس از این که کاربران ایکس‌باکس در ماه مارچ توانستند بازی‌های دوست داشتنی و پرطرفداری را مانند Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 و Metal Gear Rising: Revengeance و Star Wars Republic Commando دریافت کرده و از تجربه این عناوین لذت ببرند، حالا می‌توانند نیم نگاهی نیز به بازی‌های رایگان ماه آپریل بیندازند. 

ابتدا از بازی‌های رایگان برای کنسول نسل هفتمی مایکروسافت، یعنی ایکس‌باکس 360 آغاز می‌کنیم. کاربران این کنسول پا به سن گذاشته می‌توانند در ماه آپریل، عناوین Star Wars: Battlefront II (نسخه اریجینال سال 2005) و Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2‌ (این بازی در سال 2007 عرضه شد و داستان آن در سال 2014 و پیرامون سربازان آینده جریان داشت) را از آن خود کنند. هر کدام از این دو عنوان، در زمان و نسل خود به شدت محبوب بودند و در خاطرات همه ما جاودان شده‌اند. به لطف قابلیت پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت، بازی‌بازان کنسول ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند این دو عنوان قدیمی را به راحتی دریافت کرده و روی کنسول خود تجربه نمایند. 

در طرف دیگر، دو بازی اختصاصی برای کنسول ایکس‌باکس وان رایگان خواهد شد که با وجود این که عناوین ممتاز و بسیار خوبی نیستند اما قطعا می‌توانند بازی‌بازان را تا حد لازم سرگرم نمایند. بازی های The Technomancer و Outcast: Second Contact برای کاربران کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهند گرفت و مشترکین گلد می‌توانند از این عناوین استفاده کنند. بازی The Technomancer از تاریخ 1 ماه آپریل سال 2019 در دسترس قرار می‌گیرند و این در حالی است که بازی‌های Star Wars: Battlefront II و Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 در دو نیمه ماه آپریل در دسترس هستند. در آخر نیز بازی Outcast: Second Contact از تاریخ 16 ماه آپریل تا 15 ماه می در دسترس کاربران گلد قرار دارد.

قطعا لاین آپ مایکروسافت برای سرویس گلد ایکس‌باکس در ماه آپریل سال 2019، خوب و راضی کننده است اما شاید این عناوین در مقایسه با بازی‌هایی که در ماه‌های اخیر برای کاربران گلد رایگان شده، در مرتبه پایین تری قرار بگیرند؛ مخصوصا بازی های کسول ایکس‌باکس وان که هر کدام مشکلات خاص خود را دارند. با تمام این تفاسیر، می‌توانید خیلی راحت به این عناوین سر بزنید و از تجربه آن ها استفاده کنید.

دیدگاه ها