تاریخ انتشار دقیق مود بتل رویال بازی Battlefield 5 اعلام شد

بتل رویال به میدان نبرد می‌آید!
نویسنده: اشکان عالی‌خانی در 25 اسفند 1397 ساعت 09:12

پس از تجربه ناموفق استودیوی دایس (DICE) با عنوان Star Wars Battlefront 2، این استودیو با بازی جدید خود، یعنی عنوان Battlefield 5، رویکرد هوشمندانه‌ و خوبی را انتخاب کرد و برگزید. هر چه بازی‌بازان و طرفداران در بازی قبلی، مجبور بودند تا برای آزاد شدن آیتم‌ها و موارد مختلف بازی، پول پرداخت کنند و سختی بکشند، در بازی Battlefield 5 تمام محتویات پس از عرضه برای همه رایگان خواهد بود و این محتویات، قطعا جذاب و هیجان انگیز هستند.

زمانی که بازی Battlefield 5 در ماه‌های گذشته عرضه شد، سازندگان با تهیه یک برنامه، اعلام کردند که قصد پشتیبانی طولانی مدت از این عنوان شوتر اول شخص را دارند و تمام این محتویات که در واقع بازی ناقصِ ماه‌های قبل را کامل می‌کند، به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان و طرفداران قرار می‌گیرد. یکی از هیجان انگیزترین محتویاتی که قرار بود برای بازی Battlefield 5 عرضه شود و در دسترس قرار بگیرد، مود بتل رویال (Battle Royale) یا Firestorm این عنوان بود که بازی‌بازان را در نقشه‌های بزرگ و با امکانات بسیار، به جان یکدیگر می‌اندازد.

حال، به تازگی تاریخ انتشار دقیق مود بتل رویال بازی Battlefield 5 اعلام شده و بازی‌بازان می‌توانند این مود را برروی تمامی پلتفرم‌ها، به صورت به‌روزرسانی و کاملا رایگان در تاریخ 25 ماه مارچ سال 2019 دانلود کنند. این طور که از تریلر جدید و جذاب بازی Battlefield 5 برمی‌آید، به نظر می‌رسد که استودیوی Criterion Games در ساخت این بخش یا حداقل در تهیه‌ی تریلر نقش داشته است که شاید به خاطر طراحی مکانیک‌های رانندگی وسایل نقلیه مختلف از این استودیو کمک گرفته شده است.

حالا با وجود مود Firestorm برای بازی Battlefield 5، این عنوان نیز در کنار عناوین مشهور دیگر مانند Call of Duty Black Ops 4 و Fortnite و عناوین دیگر، صاحب یک بخش بتل رویال است و رقابت بین این عناوین قطعا جذاب خواهد بود. از طرف دیگر، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) حالا در کنار بازی بتل رویال و فوق‌العاده محبوب Apex Legends، یک بازی بتل رویال بزرگ دیگر نیز دارد و این می‌تواند خبر خوبی برای این شرکت باشد.

این اولین محتوای الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 محسوب نمی‌شود و استودیوی دایس چند محتوا و به‌روزرسانی دیگر را نیز برای بازی‌بازان و طرفداران عرضه کرده بود که از بین آن‌ها می‌تواند به Tides of War یا خط داستانی جدید اشاره کرد. بازی Battlefield 5 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما عزیزان می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاه ها