بازی‌های Sniper Elite 5 و Sniper Elite VR معرفی شدند

هدف‌های بسیار برای هدشات کردن!
نویسنده: اشکان عالی‌خانی در 25 اسفند 1397 ساعت 00:12

سری Sniper Elite 5 شاید یکی از بزرگترین سری‌ها و فرانچایزها در دنیای بازی‌های ویدیوی نباشد اما قطعا در دسته محبوب‌ترین عناوین قرار می‌گیرد. محبوبیت این عنوان سبب شده تا سازندگان و ناشر بازی، نسخه‌های مختلفی را از آن بسازند و در دسترس بازی‌بازان و طرفداران قرار دهند. 

شرکت Rebellion که آی‌پی Sniper Elite را در اختیار دارد و تا به حال چند شماره از این سری را به بازی‌بازان ارایه کرده، به تازگی و طی یک نشست خبری از نسخه‌های جدید این سری رونمایی کرده است. این شرکت در نشست خبری خود اعلام کرد که نسخه جدیدی از سری Sniper Elite که احتمالا Sniper Elite 5 نام خواهد گرفت، در دست ساخت است و در آینده عرضه خواهد شد. Rebellion عنوان کرده که نسخه جدید بازی، ادامه دهنده راه Sniper Elite 4 خواهد بود و پا در جای پای نسخه قبلی خواهد گذاشت. اما این تنها یکی از چند معرفی و رونمایی این شرکت محسوب می‌شود.

شرکت Rebellion به طور رسمی اعلام کرد که یک بازی واقعیت مجازی از بازی Sniper Elite با همکاری Just Add Water در دست ساخت است و قطعا تجربه این بازی با هدست‌های واقعیت مجازی، جالب و جذاب خواهد بود. با این حال، این معرفی‌ها از سوی Rebellion، پایان کار نبود و این شرکت در همان نشست خبری به صورت رسمی از نسخه بازسازی شده بازی Sniper Elite V2 که با نام Sniper Elite V2 Remastered شناخته می‌شود، رونمایی کرد.

بازی Sniper Elite V2 که هم‌اکنون یک بازی کلاسیک و قدیمی محسوب می‌شود، در دوران جنگ جهانی دوم جریان دارد و به نوعی آغازگر سری جدیدی از سری Sniper Elite به شمار می‌رود. بازی Sniper Elite V2 Remastered که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد، از رزولوشن 4K و قابلیت HDR (رزولوشن 1080p برروی نینتندو سوییچ)، شخصیت‌های قابل بازی جدید، یک بخش عکاسی یا Photo Mode کاملا جدید و یک بخش چند نفره و آنلاین با پشتیبانی تا 16 بازی‌باز (8 بازی‌باز در نسخه نینتندو سویی) پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، محتویات الحاقی که برای بازی اصلی منتشر شده بود، برای نسخه بازسازی شده در دسترس قرار خواهد گرفت تا بازی‌بازان و طرفداران این سری، روز خوبی را تجربه کرده باشند. در آخر نیز همچنین مشخص شد که بازی Sniper Elite 3 در راه نینتندو سوییچ است و کاربران این کنسول ترکیبی می‌توانند به زودی این عنوان را تجربه نمایند.

به غیر از عدم انتشار اطلاعات و جزئیات که از دو عنوان کاملا جدیدی که معرفی شدند، هنوز تاریخ انتشار برای هر کدام از این عناوین، حتی بازی Sniper Elite V2 Remastered در اختیار نداریم اما قطعا می‌دانیم که نسخه بازسازی شده، در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. باید منتظر اطلاعات بیشتر از سوی شرکت Rebellion بمانیم.

دیدگاه ها