راهنمامنتخب سردبیر

راهنمای چالش‌های فصل دوم – هفته اول Apex Legends

زودتر به جوایز بتل‌پس برسید!

بالاخره فصل دوم بازی پرطرفدار Apex Legends آغاز شد و در ادامه می‌توان راهنمای چالش‌های فصل دوم – هفته اول را مشاهده کنید.سرانجام شرکت Respawn چالش‌های روزانه و هفتگی را برای بازی Apex Legends معرفی کرد تا مخاطبان بتوانند سریع‌تر در بازی ارتقا پیدا کنند. سازنده‌ها ادعا کرده بودند چالش‌ها به‌گونه‌ای خواهند بود که نیازی به راهنماهای تصویری نداشته باشند. به همین دلیل با درخواست پیچیده‌ای روبرو نیستیم. به هر حال راهنمای چالش‌های هفته اول را می‌توانید در ذیل مشاهده کنید.

بالاخره چالش‌ها به Apex Legend آمدند
بالاخره چالش‌ها به Apex Legend آمدند
  • در منطقه Hydro Dam 200 واحد آسیب برسانید (Deal 200 damage in Hydro Dam)
منطقه Hydro Dam
منطقه Hydro Dam
  • با سلاح شاتگان ۳۰ بار دشمنان را ناک‌وت کنید (Get 30 knockdowns with shotguns)
  • ده بار را با کاراکترهای Wattson، Wraith یا Bangalore بازی کنید (Play 10 games as Wattson, Wraith or Bangalore): برای بهتر بازی کردن با این شخصیت‌ها می‌توانید نگاهی به راهنمای شخصیت‌های بازی Apex Legend بندازید.
راهنمای بازی Apex Legends – یازده نکته و ترفندی که بهتر است پیش از شروع بدانید
مطالعه می‌کنم
  • به دیگران ۳۵۰۰ واحد آسیب برسانید (Deal 3500 damage)
  • در انتهای بازی‌ها مجموعا بیشتر از ۳۰۰ نفر از حریفانتان زنده بمانید (Outlive 300 opponents): برای مثال در هر بازی ۶۰ نفر درحال بازی هستند، اگر شما برنده بازی شوید، از ۵۷ نفر بیشتر زنده مانده‌اید حال اگر این به عدد ۳۰۰ نفر در چند بازی برسد، شما چالش را انجام داده‌اید.
  • پنج تله را با کاراکتر Bloodhound اسکن کنید (Scan 5 traps as Bloodhound)
  • با شخصیت Mirage پنج بار حریف را گول بزنید (۵ successful bamboozles as Mirage): با استفاده قدرت Mirage کاری کنید که دشمنان اشتباها به هولگرام شما آسیب بزنند.

این چالش‎ها به شکلی طراحی شده‌اند که خود به خود در طول بازی کردن تکمیل شوند. لازم نیست حین بازی کارهایی نظیر یافتن چیزی مخفی در گوشه‌ای از نقشه بکنید که هم گروهی‌ها را برنجاند. حقیقتا تا زمانی که بازی حالت تک نفره نداشته باشد نمی‌توان چنین چالش‌هایی را در آن گنجاند. این‌گونه اهداف در یک هفته هم تکمیل شدنی نیستند و نظیر بازی فورتنایت به زمان زیادی نیاز دارند و مجبورتان می‌کنند یکسره بازی کنید. شاید سخت‌ترین چالش موجود، اسکن کردن پنج تله با کاراکتر Bloodhound باشد. زیرا کلاس‌های دارای تله کم بوده و تازه سه نفر از آن‌ها یعنی Watson، Caustic و Mirage هم غیر رایگان هستند. اما احتمالا فرض سازنده‌ها بر این بوده که بازیکنان تا فصل دوم Mirage را به دست آورده‌اند.

راهنمای شخصیت‌های بازی Apex Legends
مطالعه می‌کنم

جوایز این هفته شامل ترکیبی از افزایش سطح Battle Pass و ستاره‌هایی است که با XP شما ترکیب می‌‌شوند. وقتی به اندازه کافی XP و ستاره کسب کردید بازهم سطح Battle Pass بیشتر می‌شود. به طور خلاصه اگر تمام چالش‌های این هفته را انجام دهید شش تا هفت سطح به دست می‌آورید. این سیستم در طول زمان جایگاه خود را پیدا خواهد کرد اما به طور قطع روش فعلی خیلی بهتر از فصل قبل شده است. از آنجا که اعمالی نظیر افراد را بکش یا از فلان قدرت استفاده کن، خیلی سریع خسته کننده می‌شوند امیدواریم چالش‌های جالب و پیچیده‌تری را در آینده شاهد باشیم.

برچسب ها

2
نظر شما چیست ؟

avatar
2 تعداد نظرات
0 رشته نظرات
0 دنبال میکنند
 
داغ ترین نظرات
داغترین نظرات
2 نویسندگان نظرات
saeidامیررضا نویسندگان نظرات اخیر
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
امیررضا
میهمان
امیررضا

عالی بود دمت تون گرررررررم😻

saeid
میهمان
saeid

مرسی ممنون خوب بود

میانگین امتیاز کاربران
از امتیاز ثبت شده
نوشتن یک نقد
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
بستن