راهنمای بازی

بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

بهترین تسلیحات حالت چند نفره بازی Halo Infinite

بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite چه هستند؟‌حالت چند نفره بازی Halo Infinite هفته گذشته از عرضه اولیه غافلگیرکننده‌ای برخوردار شد و با خود بیست‌ودو تفنگ مختلف را به همراه داشت که می‌توانید در این بازی اکشن علمی تخیلی از آنان استفاده کنید. همه سلاح‌ها در دنیای هیلو یکسان ساخته نشده‌اند و اگر می‌پرسید کدام تسلیحات را باید در دست بگیرید فهرست کاملی را در زیر به همراه توصیه‌های خود برای انتخاب بهترین‌های آنان گردآوری کرده‌ایم.

لیست اسلحه‌های بازی هیلو اینفینیت:

تپانچه‌ها | بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

MK50 Sidekick  (اسلحه شروع بازی)

Disruptor

Mangler

Needler

Plasma Pistol

مسلسل‌ها | بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

MA40 Assault Rifle (اسلحه شروع بازی)

BR75 Battle Rifle

Pulse Carbine

Sentinel Beam

VK78 Commando

شاتگان‌ها | بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

CQS48 Bulldog

Heatwave

تک‌تیراندازها | بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

S7 Sniper Rifle

Shock Rifle

Stalker Rifle

پرتاب کننده‌ها | بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

Cindershot (plasma grenade/homing missile launcher)

Hydra (homing missile launcher)

M41 SPNKR Rocket Launcher

Ravager (plasma grenade launcher)

Skewer (spike launcher)

سلاح‌های تن‌به‌تن | بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite

Energy Sword

Gravity Hammer


بهترین تپانچه

طبقه‌بندی این گزینه به عنوان یک تپانچه ممکن است بحث برانگیز باشد زیرا در طول تاریخ هیلو سلاح Needler حتی بین پرتاب کننده‌ها و احتمالاً چندین مورد دیگر که فراموش کرده‌ام گروه‌بندی شده است. اما این نشان می‌دهد که Needler یک وسیله همه کاره است. البته بحران هویت Needler موجب شده در بازی‌های مختلف هیلو عملکرد متفاوتی داشته باشد اما خوشحالم که بگویم نسخه موجود در Infinite بسیار خوب کار می‌کند.

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons
خواندن

این سلاح فضایی تکه‌هایی از کریستال بنفش را شلیک می‌کند که قبل از انفجار به دشمن شما می‌چسبند و آسیب بیشتری وارد می‌کنند که اکثر سلاح‌های دیگر از این قابلیت برخوردار نیستند. این سلاحی بی‌رحمانه و غیر عادی است که عملکرد واقعاً جذابی دارد. اگر به دنبال چیزی کمی کاربردی‌تر برای جایگزینی با Needler هستید انتخاب من Plasma Pistol است که دارای قابلیت شارژ بوده و می‌تواند فوراً سپر دشمن را بشکند.

تپانچه‌های بازی Halo Infinite دسته‌ای قوی هستند و هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارند که ممکن است بسته به سبک بازیتان ارزش توجه شما را داشته باشند. به عنوان مثال Mangler دارای یک سرنیزه است که آن را به یکی از معدود سلاح‌های تک تیر تبدیل می‌کند که به شما امکان می‌دهد بین نبردهای دور و نزدیک سوییچ کنید.

بنابراین اگر طرفدار یک رویکرد رزمی ترکیبی هستید که با وارد کردن ضربه‌ای در فاصله نزدیک به پایان می‌رسد، این تفنگ می‌تواند برای شما مناسب باشد. در همین حال Disruptor دارای یک شارژ الکتریکی است که می‌تواند وسایل نقلیه را از کار بیندازد. گرچه برای این کار بهتر است به جای آن فقط از تفنگ شوک استفاده کنید.

تپانچه MK50 نیز می‌تواند دوست شما در میدان نبرد باشد زیرا نرخ شلیکش به طرز شگفت‌انگیزی خوب است و به نظر من از دو اسلحه دیگر شروع بازی بهتر است. اگر می‌خواهید اسلحه‌های بهتری را انتخاب کنید توصیه می‌کنم برای مدتی MK50 را نگه دارید و قبل از هر چیز یک مسلسل بهتر برای جایگزینی با MA40 پیدا کنید.

بازی Halo Infinite

بهترین مسلسل

باید اعتراف کنم که در بازی Halo Infinite مسلسل‌ها کم اهمیت‌ترین دسته سلاح در بازی هستند. البته اینان کار خودشان را به خوبی انجام می‌دهند اما بسیاری‌شان دارای اشکالات عمده‌ای نیز هستند. بنابراین انتخاب یکی از آن‌ها باید بر اساس بررسی هزینه و فایده باشد.

۱۰ نکته برای بدست آوردن پیروزی در بازی eFootball PES 2020
خواندن

مسلسل لیزری Sentinel Beam یک سلاح چشمگیر است. البته به سختی می‌توان آن را مانند چهار مورد دیگر که مشابه اسلحه های کلاسیک ژانر تیراندازی هستند به عنوان یک مسلسل طبقه‌بندی کرد. پرتو Sentinel به طور مداوم به دشمن آسیب می‌زند و هر چه مدت طولانی‌تری آن را روی یک دشمن متمرکز کنید آسیب را افزایش می‌دهد و می‌تواند از هدف اولیه عبور کند و شروع به آسیب رساندن به افرادی کند که پشت سر وی ایستاده‌اند.

در مورد MA40 نیز چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد جز اینکه این یک مسلسل استاندارد شروع بازی است و در حد معمول کارش را انجام می‌دهد. اما سلاح VK78 Commando به دلیل دقت و آسیب سنگین برای هدف‌گیری دوربرد عالی است گرچه سرعت شلیک پایین و لگد زیاد آن به این معنی است که نباید در نبردهای نزدیک به آن تکیه کنید.

مسلسل‌های Plasma Carbine و BR75 Battle Rifle نیز هر دو دارای کاربردهای جالب هستند اما احساس می‌شود که دو نیمه از یک مسلسل واحد بوده‌اند. اسلحه Plasma Carbine می‌تواند سپرهای دشمن را در کوتاه‌مدت از بین ببرد، اما پس از آن در وارد کردن آسیب مرگبار به خود دشمنان تا حدودی ناتوان است. از سوی دیگر BR75 می‌تواند به راحتی به یک دشمن محافظت نشده آسیب بزند اما در وهله اول در برابر سپر آنان چندان موثر نیست.

بهترین شاتگان

در این زیرشاخه فقط دو تفنگ شاتگان وجود دارد. انتخاب سختی است اما Heatwave را به عنوان اولین گزینه انتخاب می‌کنیم؛ اگرچه ممکن است به دست آوردن آن ممکن است خیلی ساده نباشد. این یک سلاح انرژی است که می‌تواند با پرتابه‌های پراکنده خود صدمات زیادی وارد کند و حالت‌های شلیک متناوب آن به شما امکان می‌دهد بین یک خط شلیک افقی و عمودی حق انتخاب داشته باشید.

چگونه کنترلر پلی‌استیشن 4 را به پلی‌استیشن 5 متصل کنیم
خواندن

با این حال اگر در نهایت به شاتگان Bulldog رسیدید احساس نکنید سلاح بدی دریافت کرده‌اید. در حالی که این شاتگان فاقد توانایی Heatwave برای غلبه بر محدودیت‌های سنتی یک تفنگ ساچمه‌ای در فاصله متوسط است، بولداگ می‌تواند از نزدیک کاملاً ویرانگر باشد. اگر در محدوده نزدیک دشمن باشید با دو شلیک می‌توانید او را از پای در آورید.

بهترین تک‌تیرانداز

با این‌که بازی Halo Infinite یک اکشن علمی تخیلی است و سلاح‌های فضایی در آن عملکردهای جالبی دارند اما در مورد تک‌تیراندازی باید به همان سلاح کلاسیک انسان‌ها توصیه کنیم. بنابراین اگر از طرفداران تک‌تیراندازی هستید این موضوع را مطرح می‌کنم که تفنگ S7 یک انتخاب عالی است؛ یک هدشات با این تفنگ می‌تواند بلافاصله اسپارتان دشمن را نابود کند.

اما اگر به دنبال جایگزین جالبی هستید شخصاً Shock Rifle را توصیه می‌کنم. این سلاح نیز بهترین آسیب خود را از شلیک به سر وارد می‌کند اما به لطف این واقعیت که انفجار الکتریکی آن پس از برخورد در سراسر بدن هدف پخش می‌شود هر جا که به هدف بیچاره خود برخورد کنید بسیار آسیب زننده خواهد بود. علاوه بر این برای از کار انداختن وسایل نقلیه دشمن نیز بسیار خوب است؛ زیرا چند شلیک آن، عملکرد داخلی خودروها را به هم می‌زند.

در نهایت Stalker Rifle را داریم که بد نیست اما در کل شبیه یک نسخه ضعیف‌تر از S7 است. بنابراین با توجه به این موضوع همیشه در صورت در دسترس بودن از  S7استفاده کنید.

بازی Halo Infinite

بهترین پرتاب کننده

پرتاب کننده‌ها دسته‌بندی متنوعی در هیلو هستند و انتخاب شما تا حد زیادی به آنچه می‌خواهید شلیک کنید و به نوع هدفتان بستگی دارد. آیا می‌خواهید در درجه اول بر روی غیرفعال کردن وسایل نقلیه تمرکز کنید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که مسافران آن‌ها نیز به آرامی پیاده نمی‌شوند؟ سلاح Skewer را بردارید.

راهنمای قدم به ‌قدم بازی Alcatraz: The Room Escape Game
خواندن

موشکی می‌خواهید که هم افراد و هم وسایل نقلیه را هدف قرار دهد؟ این بار Hydra خوب است. شاید هم یک نارنجک انداز پلاسمایی می‌خواهید که می‌تواند یک اسپارتان را با دو ضربه بکشد؟ پس Ravager انتخاب مناسبی است.

با این حال، برنده این دسته باید موشک‌انداز M41 SPNKR باشد که در کل یکی از قدرتمندترین اسلحه‌های بازی است هرچند استفاده درست از آن به تمرین نیاز دارد. زیرا هنگام شلیک از فاصله نزدیک با خطر منفجر شدن خودتان مواجه می‌شوید و کارایی آن در بردهای طولانی‌تر نیز کاهش می‌یابد. اما زمانی که یاد بگیرید چگونه آن نقطه شیرین شلیک را بیابید نیرویی برتر در بازی خواهید بود.

سلاح Cindershot یک جایگزین جالب است که با دو حالت شلیک متفاوت به چیزی بین Hydra و Ravager تبدیل شده است. شما می‌توانید حالت پرتاب دوگانه این سلاح را خیلی سریع تغییر دهید.

بازی Halo Infinite

بهترین سلاح تن‌به‌تن

چگونه بین شمشیر انرژی و چکش جاذبه در بازی Halo Infinite یکی را انتخاب کنیم؟ آن‌ها دو مورد از اصلی‌ترین سلاح‌های این فرنچایز هستند و بدون شک بازی با هر دو بسیار سرگرم‌کننده است. هر دو سلاح می‌توانند کشتن‌های یک ضربه‌ای را انجام دهند.

در نهایت بین این دو، شمشیر انرژی برنده میدان است؛ فقط به این دلیل که محدوده نسبی آن بسیار بهتر است. چکش گرانش هنوز هم می‌تواند بسیار کشنده باشد اما فقط در فاصله بسیار نزدیک مؤثر است و همچنین بسیار آهسته کار می‌کند، به این معنی که دشمنان شما زمان زیادی کشتن شما دارند. ولی از سوی دیگر شمشیر انرژی سریع‌تر است و دامنه آسیب شما را افزایش می‌دهد و می‌توانید با یک ضربه هدف را از بین ببرید.

منبع
www.rockpapershotgun.com
عضویت
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
مهدی
مهدی
1 سال قبل

خسته نباشید و خداقوت یه سوال برام پیش اومده داستان هیلو اینفیتینی کی قرار میگیره ؟ چون سیستمشو ندارم میخوام داستانشو بخونم

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن
بستن
بستن